Kompresszor TIGER 25/265M
Price:
€349.65
+ VAT ( €444.06 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | 228/10/24/230 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A TIGER 25/265M Egybeépített olajkenésű dugattyús kompresszor kiváló minőségű, megbízható eszköz, amely ideális választás ipari és otthoni felhasználásra egyaránt. Erős motorjának és hatékony légszállítási kapacitásának köszönhetően alkalmas különféle levegőszerelési munkákhoz, mint például szerszámok működtetése, festés vagy felfújás. Kompakt kialakítása és könnyű kezelhetősége megkönnyíti a szállítást és a használatot.
A nagy kerekek, a két ponton rögzített elülső fogantyú és a két láb segíti a mozgatást és a működést közbeni stabilitást. Felszereltség: elektromechanikus nyomáskapcsoló, nyomáscsökkentő manométerrel és gyorscsatlakozóval. A motor túlterhelés elleni védelemmel rendelkezik.
A TIGER 25/265M kompresszor hosszú élettartammal és megbízható teljesítménnyel biztosítják a folyamatos munkavégzést. Termék cikkszáma: 228/10/24/230.| Tartálytérfogat | 24 l |
| Motor teljesítmény | 1,5 kW 2 HP |
| Pumpa típusa | MK 265 |
| Beszívott levegőfogyasztás | 250 l/perc |
| Max. nyomás | 10 bar |
| Feszültség | 230/1 V |
| Hengerek és lépcsők száma | 1 |
| Fordulatszám | 2850 RPM |
| Zajszint | 76 dB |
| Bruttó súly | 29,5 kg |
| Mérete a csomagolással együtt | 570 x 255 x 590 mm |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 170/8/50/230
Raktáron
€369.70 + VAT
(€469.53)
Article number: 160/8/2/230
Raktáron
€383.00 + VAT
(€486.42)
Article number: 160/8/50/230
Raktáron
€410.60 + VAT
(€521.46)
