Kompresszor GENIUS PRO WALL TECH
Price:
€383.00
+ VAT ( €486.42 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | 160/8/2/230 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A GENIUS PRO WALL TECH kompresszor megbízható és hatékony megoldás ipari és műhely használatra. Strapabíró kialakításának köszönhetően hosszú élettartamot biztosít, miközben csendes működése kényelmes munkakörnyezetet teremt. Légkompresszor praktikus tömlődobbal, amelyet úgy terveztek, hogy kielégítsék az alacsony zajkibocsátást igénylő amatőrök és kézművesek sűrített levegő igényeit. Egyszerű és intuitív, helytakarékos falra szerelésnek köszönhetően a munkaterület tiszta és rendezett marad.
Ez a modell kiváló teljesítményt nyújt 230 V-os hálózaton, ideális légnyomásigényes feladatokhoz.
Ez a modell kiváló teljesítményt nyújt 230 V-os hálózaton, ideális légnyomásigényes feladatokhoz.
| Műszaki adatok | |
| Tartálytérfogat | 2 l |
| Motor teljesítmény | 1,1 kW 1,5 LE |
| Pumpa típusa | OL 197 |
| Beszívott levegőmennyiség. | 160 l/perc |
| Max. nyomás | 8 bar |
| Feszültség | 230/1 V |
| Hengerek száma | 2 |
| Lépcsők száma | 1 |
| Fordulatszám | 2000 RPM |
| Tömlőhossz | 9 méter |
| Zajszint | 69 dB |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Mérete csomagolással együtt | 64,2 x 45 x 24 cm |
| Olajmentes kompresszor |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 170/8/50/230
Raktáron
€369.70 + VAT
(€469.53)
Article number: 160/8/50/230
Raktáron
€410.60 + VAT
(€521.46)
Article number: 228/10/24/230
Raktáron
€349.65 + VAT
(€444.06)
