Kompresszor Siltek TB50
Price:
€410.60
+ VAT ( €521.46 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | 160/8/50/230 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A Siltek TB50 kompresszor egy megbízható és hatékony eszköz, amely ideális választás mind otthoni, mind kisebb műhelyi használatra. 50 literes tartállyal rendelkezik, amely biztosítja a folyamatos levegőellátást, míg a 230V-os működési feszültség egyszerű csatlakoztatást tesz lehetővé. Kompakt kialakítása és tartós szerkezete hozzájárul a hosszú élettartamhoz és a könnyű kezelhetőséghez. Tökéletes minden alacsony zajkibocsátást igénylő alkalmazáshoz, nincs szükség karbantartásra és környezettudatos működésű. A pumpa öntvény kerettel védett. A vezérlőpanelen minden beállítási lehetőség megtalálható.A Siltek TB50 kiváló teljesítménye és megbízhatósága miatt népszerű választás, ha minőségi és hatékony kompresszorra van szükség.
| Műszaki adatok | |
| Tartálytérfogat | 50 l |
| Motor teljesítmény | 1,1 kW 1,5 LE |
| Pumpa típusa | OL 150TB |
| Beszívott levegőmennyiség. | 160 l/perc |
| Max. nyomás | 8 bar |
| Feszültség | 230/1 V |
| Hengerek száma | 2 |
| Lépcsők száma | 1 |
| Fordulatszám | 1450 RPM |
| Zajszint | 59 dB |
| Bruttó súly | 30 kg |
| Mérete csomagolással együtt | 72 x 33 x 65 cm |
| Olajmentes kompresszor. |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 228/10/50/230
Raktáron
€416.50 + VAT
(€528.96)
Article number: 160/8/2/230
Raktáron
€383.00 + VAT
(€486.42)
Article number: 170/8/50/230
Raktáron
€369.70 + VAT
(€469.53)
