Kompresszor AMICO 50/2400
Price:
€369.70
+ VAT ( €469.53 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | 170/8/50/230 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
Az AMICO 50/2400 kompresszor megbízható és hatékony eszköz, amely ideális különféle légnyomásos munkákhoz. Tartós kialakításának köszönhetően hosszú élettartamot biztosít, miközben 2400 W teljesítményével gyors és erőteljes működést garantál. Kompakt mérete és egyszerű kezelhetősége révén könnyen használható otthoni vagy professzionális környezetben egyaránt. Szigetelt fogantyúval és 1,8 méteres elektromos kábellel szállítjuk. A motor túlterhelés elleni védelemmel rendelkezik.
A termék cikkszáma: 170/8/50/230.
| Tartálytérfogat | 50 l |
| Motor teljesítmény | 1,5 kW 2 HP |
| Pumpa típusa | MK 2400 |
| Beszívott levegőmennyiség | 170 l/perc |
| Max. nyomás | 8 bar |
| Feszültség | 230/1 V |
| Hengerek és lépcsők száma | 1 |
| Fordulatszám | 2850 RPM |
| Zajszint | 94 dB |
| Bruttó súly | 32,6 kg |
| Mérete a csomagolással együtt | 770 x 310 x 645 mm |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 160/8/2/230
Raktáron
€383.00 + VAT
(€486.42)
Article number: 228/10/24/230
Raktáron
€349.65 + VAT
(€444.06)
Article number: 160/8/50/230
Raktáron
€410.60 + VAT
(€521.46)
