Kompresszor Supertiger VKM4020M
Price:
€486.50
+ VAT ( €617.86 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | 400/10/50/230XT |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A Supertiger VKM4020M Egybeépített olajkenésű dugattyús kompresszor megbízható és hatékony megoldás különböző légnyomásigényekhez. Festési, famegmunkálási munkákhoz, tisztításhoz ajánlott gép. Hatékony és csendes berendezés. Tartós kivitelével és könnyű kezelhetőségével ideális választás otthoni és ipari felhasználásra egyaránt. Nagy méretű kerekek segítik a kompresszor mozgatását. Használat közben is rendkívül stabil a gumibakkal szerelt hegesztett lábaknak köszönhetően, helytakarékos elhelyezést tesz lehetővé.
| Műszaki adatok | |
| Tartálytérfogat | 50 l |
| Motor teljesítmény | 2,2 kW 3 LE |
| Pumpa típusa | VKM 4020 |
| Beszívott levegőmennyiség | 356 l/perc |
| Max. nyomás | 8 bar |
| Feszültség | 230/1 V |
| Hengerek száma | 2-V |
| Lépcsők száma | 1 |
| Fordulatszám | 2850 RPM |
| Zajszint | 81 dB |
| Bruttó súly | 40,4 kg |
| Méret csomagolással együtt | 800 x 350 x 670 mm |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 228/10/50/230
Raktáron
€416.50 + VAT
(€528.96)
Article number: 160/8/50/230
Raktáron
€410.60 + VAT
(€521.46)
Article number: 160/8/2/230
Raktáron
€383.00 + VAT
(€486.42)
