Kompresszor SUPERTIGER MK 265M
Price:
€416.50
+ VAT ( €528.96 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | 228/10/50/230 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A SUPERTIGER MK 265M kompresszor megbízható és hatékony megoldás légnyomás biztosítására. Erős motorral és tartós kialakítással rendelkezik, ideális ipari és otthoni használatra egyaránt.Kompakt méretének köszönhetően könnyen szállítható és tárolható. Egybeépített olajkenésű dugattyús kompresszor barkácsolóknak és iparosoknak. A nagy kerekek, a két ponton rögzített elülső fogantyú és a két láb segíti a mozgatását és a működés közbeni stabilitást. Elektromechanikus nyomáskapcsoló, nyomáscsökkentő manométerrel és gyorscsatlakozóval. rendelkezik. A motor túlterhelés elleni védelemmel is rendelkezik.
| Műszaki adatok | |
| Tartálytérfogat | 50 l |
| Motor teljesítmény | 1,5 kW 2 HP |
| Pumpa típusa | MK 265 |
| Beszívott levegőmennyiség | 250 l/perc |
| Max. nyomás | 10 bar |
| Feszültség | 230/1 V |
| Hengerek és lépcsők száma | 1 |
| Fordulatszám | 2850 RPM |
| Zajszint | 76 dB |
| Bruttó súly | 37,5 kg |
| Mérete a csomagolással együtt | 770 x 310 x 645 mm |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 160/8/50/230
Raktáron
€410.60 + VAT
(€521.46)
Article number: 160/8/2/230
Raktáron
€383.00 + VAT
(€486.42)
Article number: 170/8/50/230
Raktáron
€369.70 + VAT
(€469.53)
