Kompresszor Siltek S/6
Price:
€274.89
+ VAT ( €349.11 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | 105/8/6/230 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A Siltek S/6 kompresszor megbízható és hatékony légnyomás előállítására szolgál kisebb műhelyek és otthoni használatra. Kompakt kialakítású, könnyen szállítható és kevés karbantartást igényel. Erős motorjának köszönhetően gyorsan eléri a kívánt nyomást, így ideális festéshez, szerszámok működtetéséhez vagy egyéb pneumatikus eszközök használatához. Alacsony zajszintje és energiatakarékos működése további előnyei közé tartozik. A vezérlőpanelen kettő, könnyen leolvasható manométer található. A nagy teherbírású műanyag burkolatok védik a belső mechanikus alkatrészeket. A tartály stabil gumilábakon áll.
| Műszaki adatok | |
| Tartálytérfogat | 6 l |
| Motor teljesítmény | 0,75 kW 1 HP |
| Pumpa típusa | OL 100 |
| Beszívott levegőmennyiség | 105 l/perc |
| Max. nyomás | 8 bar |
| Hengerek száma | 2 |
| Fordulatszám | 1450 RPM |
| Bruttó súly | 17,1 kg |
| Zajszint | 59 dB |
| Mérete a csomagolással együtt | 38 x 38 x 38,5 cm |
| Olajmentes kompresszor. |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 200/8/24/230
Raktáron
€230.66 + VAT
(€292.93)
Article number: 228/10/24/230
Raktáron
€349.65 + VAT
(€444.06)
Article number: 170/8/50/230
Raktáron
€369.70 + VAT
(€469.53)
