Kompresszor AMICO 24/2400
Price:
€230.66
+ VAT ( €292.93 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | May 19, 2026 |
| Model: | 200/8/24/230 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
Kompresszor AMICO 24/2400 – Hatékony és megbízható légnyomás megoldás Cikkszám: 200/8/24/230 Az AMICO 24/2400 kompresszor kiváló választás mind otthoni, mind professzionális felhasználásra. Erős motorjának és nagy teljesítményének köszönhetően gyorsan és hatékonyan biztosítja a szükséges levegőnyomást különféle szerszámokhoz és berendezésekhez. Főbb jellemzők: - Teljesítmény: 2400 W biztosít folyamatos és megbízható működést - Tartálykapacitás: 24 liter, elegendő levegő mennyiség hosszabb munkákhoz - Egyszerű kezelhetőség: könnyen beállítható nyomásszabályozó és felhasználóbarát kezelőfelület - Kompakt kialakítás: helytakarékos, így könnyen tárolható és szállítható - Masszív, strapabíró kivitel a hosszú élettartam érdekében Az AMICO 24/2400 kompresszor ideális választás festéshez, fúráshoz, szegezéshez és számos egyéb műhelyi munkához. Webáruházunkban most kedvező áron, gyors kiszállítással rendelhető meg. Bízza rá magát a megbízható teljesítményre és hatékony munkavégzésre az AMICO kompresszorral!
| Tartálytérfogat | 24 l |
| Motor teljesítmény | 1,5 kW 2 HP |
| Pumpa típusa | MK 2400 |
| Beszívott levegőmennyiség | 170 l/perc |
| Max. nyomás | 8 bar |
| Feszültség | 230/1 V |
| Hengerek és lépcsők száma | 1 |
| Fordulatszám | 2850 RPM |
| Zajszint | 94 dB |
| Bruttó súly | 24,8 kg |
| Mérete a csomagolással együtt | 570 x 255 x 590 mm |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 105/8/6/230
Raktáron
€274.89 + VAT
(€349.11)
Article number: 228/10/24/230
Raktáron
€349.65 + VAT
(€444.06)
Article number: 170/8/50/230
Raktáron
€369.70 + VAT
(€469.53)
