Kompresszor MK113-270-5.5
Price:
€1,851.50
+ VAT ( €2,351.41 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | 556/10/270/400 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A Kompresszor MK113-270-5.5 egy megbízható és hatékony ipari kompresszor, mely ideális különböző szektorokban történő alkalmazásra. Erős teljesítményével és tartós kialakításával biztosítja a folyamatos légellátást, miközben energiahatékony működést garantál.Felszereltség: elektromechanikus nyomáskapcsoló, nyomáscsökkentő manométerrel és gyorscsatlakozóval, motor hővédelem manuális visszaállítással. Kiváló választás, ha minőségi és hosszú élettartamú kompresszort keres.
A termék cikkszáma: 556/10/270/400.
| Tartálytérfogat | 270 l |
| Motor teljesítmény | 4 kW 5,5 HP |
| Pumpa típusa | MK 113 |
| Beszívott levegőmennyiség | 555 l/perc |
| Max. nyomás | 10 bar |
| Feszültség | 400/3 V |
| Hengerek és lépcsők száma | 2/1 |
| Fordulatszám | 1445 RPM |
| Zajszint | 81 dB |
| Bruttó súly | 147 kg |
| Mérete a csomagolással együtt | 164 x 56 x 119 cm |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 365/10/100/230
Raktáron
€942.94 + VAT
(€1,197.53)
Article number: 400/10/50/230XT
Raktáron
€486.50 + VAT
(€617.86)
Article number: 228/10/50/230
Raktáron
€416.50 + VAT
(€528.96)
