Kompresszor MK103-100-3M
Price:
€942.94
+ VAT ( €1,197.53 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | 365/10/100/230 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A Kompresszor MK103-100-3M egy megbízható és hatékony készülék, amely ideális ipari és otthoni felhasználásra egyaránt. Erős teljesítménye és tartós kialakítása garantálja a hosszú élettartamot és a stabil működést. Könnyen kezelhető és karbantartható, így hozzájárul a munkafolyamatok zökkenőmentességéhez.Felszereltség: elektromechanikus nyomáskapcsoló, nyomáscsökkentő manométerrel és gyorscsatlakozóval, motor hővédelem manuális visszaállítással.
A termék cikkszáma: 365/10/100/230.
| Tartálytérfogat | 100 l |
| Motor teljesítmény | 2,2 kW 3 HP |
| Pumpa típusa | MK 103 |
| Beszívott levegőmennyiség | 365 l/perc |
| Max. nyomás | 10 bar |
| Feszültség | 230/1 V |
| Hengerek és lépcsők száma | 2/1 |
| Fordulatszám | 1375 RPM |
| Zajszint | 79 dB |
| Bruttó súly | 72,5 kg |
| Mérete a csomagolással együtt | 103 x 44 x 85 cm |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 400/10/50/230XT
Raktáron
€486.50 + VAT
(€617.86)
Article number: 228/10/50/230
Raktáron
€416.50 + VAT
(€528.96)
Article number: 160/8/50/230
Raktáron
€410.60 + VAT
(€521.46)
