Hűtveszárító DSI30 500 l/perc
Price:
€1,144.89
+ VAT ( €1,454.00 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | DSI.00030 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A DSI30 hűtveszárító hatékony megoldás a levegőnedvesség csökkentésére. 500 liter/perc kapacitásával biztosítja a folyamatos, száraz levegőellátást ipari és műszaki alkalmazásokban. Megbízható működés és egyszerű kezelhetőség jellemzi. Cikkszám: DSI.00030.
| Általános paraméterek ISO 7183 alapján | |
| Környezeti hőmérséklet | +25 °C (max +45 °C) |
| Belépő levegő hőmérséklete | +25 °C (max +55 °C) |
| Üzemi nyomás | 7 bar |
| Max. üzemi nyomás | 14 bar |
| Harmatpont | +3 °C |
| Műszaki adatok | |
| Áteresztő képesség | 500 l/perc 30 m³/óra |
| Feszültség | 230/1/50 Volt |
| Csatlakozás mérete | 3/4" |
| Hűtőközeg | R513A |
| Bruttó súly | 18 kg |
| Méret a csomagolással együtt | 333x392x446 mm |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: DSI.00042
Raktáron
€1,218.98 + VAT
(€1,548.11)
Article number: DGO.00106
Raktáron
€1,951.74 + VAT
(€2,478.71)
Article number: DGO.00144
Raktáron
€2,096.46 + VAT
(€2,662.51)
