Hűtveszárító DGO144 2400 l/perc
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | DGO.00144 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A DGO144 hűtveszárító készülék hatékony légszárítást biztosít, akár 2400 liter/perc kapacitással. Kompakt kialakításának köszönhetően könnyen integrálható különböző rendszerekbe. Ideális megoldás a levegő páratartalmának csökkentésére, ezzel védi a berendezéseket a korrózió és a károsodás ellen. Megbízható működés és energiatakarékos üzemmód jellemzi.
Működése:
A sűrített levegő hőmérsékletének csökkentésére hűtőrendszert használnak. Ahogy a vízgőz hőmérséklete csökken, a vízgőz folyadékká válik. Ha a kondenzátumot eltávolítják a rendszerből, a levegő harmatpontja tartósan csökken. Mindaddig, amíg a légrendszer sűrített levegője nem csökken harmatponti hőmérséklet alá, a folyadék nem kondenzálódik a légáramban.
Európában a hűtveszárítók minősítésének feltétele: 7 bar és 45 °C telített bemeneti sűrített levegő, 30 °C hűtővíz. (35 °C ) környezeti levegő és maximális 0,35 bar nyomásesés.
A berendezés a következő normáknak felel meg:
Elektromágneses kompatibilitás: 2014/30/EU
Gépekre vonatkozó irányelv: 2006/35/UE
Kisfeszültségű direktíva: 2014/35/UE
PED direktíva: 2014/68/UE
| Általános paraméterek ISO 7183 alapján | |
| Környezeti hőmérséklet | +25 °C (max +45 °C) |
| Üzemi nyomás | 7 bar |
| Max. üzemi nyomás | 14 bar |
| Belépő levegő hőmérséklete | +25 °C (max +55 °C) |
| Harmatpont | +3 °C |
| Műszaki adatok | |
| Áteresztő képesség | 2400 l/perc 144 m³/óra |
| Feszültség | 230/1/50 Volt |
| Csatlakozás mérete | 1" |
| Hűtőközeg | R513A |
| Méret a csom. együtt | 399 x 462 x 541 mm |
| Bruttó súly | 27 kg |
