Hűtveszárító DGO106 1767 l/perc
Price:
€1,951.74
+ VAT ( €2,478.71 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | DGO.00106 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A DGO106 hűtveszárító kiváló teljesítményt nyújt 1767 l/perc légáramlással, amely hatékonyan biztosítja a levegő gyors és megbízható szárítását. Ideális ipari és készülékhasználathoz, kompakt kialakítása könnyű telepítést tesz lehetővé. A termék cikkszáma: DGO.00106.
A hűtveszárítók minősítésének feltétele Európában: 7 bar és 45 °C telített bemeneti sűrített levegő, 30 °C hűtővíz. (35 °C ) környezeti levegő és maximális 0,35 bar nyomásesés.
A berendezés a következő normáknak felel meg:
Elektromágneses kompatibilitás: 2014/30/EU
Gépekre vonatkozó irányelv: 2006/35/UE
Kisfeszültségű direktíva: 2014/35/UE
PED direktíva: 2014/68/UE
| Általános paraméterek ISO 7183 alapján | |
| Környezeti hőmérséklet | +25 °C (max +45 °C) |
| Üzemi nyomás | 7 bar |
| Max. üzemi nyomás | 14 bar |
| Belépő levegő hőmérséklete | +25 °C (max +55 °C) |
| Harmatpont | +3 °C |
| Műszaki adatok | |
| Áteresztő képesség | 1767 l/perc 106 m³/óra |
| Feszültség | 230/1/50 Volt |
| Csatlakozás mérete | 3/4" |
| Hűtőközeg | R513A |
| Méret a csom. együtt | 364 x 432 x 486 mm |
| Bruttó súly | 24 kg |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: DGO.00144
Raktáron
€2,096.46 + VAT
(€2,662.51)
Article number: DSI.00042
Raktáron
€1,218.98 + VAT
(€1,548.11)
Article number: DSI.00030
Raktáron
€1,144.89 + VAT
(€1,454.00)
