Csavarkompresszor K-MAX 15-13
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | V60PX92FNM760 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
Garanciális feltételek csak a gépkönyvben feltüntetett kritériumok megléte esetén érvényesek.
Fő jellemzők:
Nagy iparvállalatok, valamint kis- és középvállalatok sűrített levegős ellátására készült gépek. Folyamatos, erős igénybevételre vannak tervezve, alacsony üzemeltetési és karbantartási költség, egyszerű beüzemelés és használat. Olajbefecskendezésű, közvetlen meghajtású gépek. Közvetlen, fogaskerék nélküli erőátvitel. Az energiaveszteség nélküli átvitel 4%-kal hatékonyabb erőátvitelt biztosít, mint a normál ékszíjmeghajtás, ezért a berendezés szinte karbantartásmentes. A kompakt méretnek köszönhetően a gép a munkaterülethez közel beüzemelhető.
Energiamegtakarítás
A minőségi összetevők, a hatékony FS50 csavaregység és a prémium hatékonyságú IE3 elektromotor kombinációjának köszönhető az alacsony elektromos fogyasztás.
Kompakt kivitel
A kompakt kivitelnek köszönhetően a gép a munkaterülethez közel beüzemelhető.
Alacsony zajszint
A K-MAX kompresszor meglehetősen csendesen üzemelnek. A rendkívül hatékony hangszigetelő anyagoknak köszönhetően bármilyen munkahelyen használható.
Plug&Play
A csavarkompresszorok gyárilag tesztelt, beüzemelésre és azonnali használatra kész állapotba kerülnek szállításra
Rendelhető kivitel:
- alaplapra szerelt kivitel
- kompresszor + hűtveszárító
- kompresszor + légtartály (500 literes)
- kompresszor + hűtveszárító + légtartály (500 literes)
- szabályozható kivitel
LOGIN Intelligens vezérlés
Az új "Login" vezérlőt olyan szoftveres tulajdonságok jellemzik, amelyek garantálják a kompresszor optimális teljesítményét bármilyen körülmény fennállása esetén. A Login vezérlő további kiváló lehetőségeket biztosít, beleértve a távvezérlés és a több kompresszor irányításának lehetőségét.
Mindig csatlakoztatva
A gépen belüli szabálytalan esemény során a Login jelenti a rendellenességet, és riasztást ad a felhasználónak, lehetővé téve a kezelő azonnali beavatkozását.
Az integrált csatlakoztathatóság távfelügyelettel (opcionális), lehetővé teszi, hogy teljes körű információkat kapjunk a kompresszor állapotáról távolról is.
Kompresszor fordulatszám management
Az "ISC" rendszernek köszönhetően egyidejűleg lehetséges akár 8 különböző kompresszor csatlakoztatása (fix és/vagy változó fordulatszámú). A rendszer más, Login funkcióval nem rendelkező kompresszorokkal is használható, az egyes kompresszorokhoz megfelelő opcionális modulok használatával.
Memóriakártya-nyílás
A Login vezérlő memóriakártya-nyílással rendelkezik, amely tárolja a kompresszor adatait és konfigurációit, ennek köszönhetően feltöltheti azokat egy másik vezérlőegységre.
Többnyelvű kezelés
Lehetőség van a helyi nyelv kiválasztására bármely 20 előre telepített nyelv közül.
Távvezérlés
Lehetővé teszi a kompresszor teljes távfelügyeletét.
| Műszaki adatok | |
| Motor teljesítmény | 15 kW 20 HP |
| Leadott levegőmennyiség | 1550 l/perc |
| Max. nyomás | 13 bar |
| Csatlakozás mérete | 3/4" |
| Zajszint | 68 dB |
| Súly a csomagolással együtt | 275 kg |
| Mérete a csomagolással együtt | 1240 x 850 x 1190 mm |
| Tartály nélküli kivitel. |
