Csavarkompresszor CUBE 7.5-10
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | 651PO3A922 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A CUBE 7.5-10 csavarkompresszor megbízható és hatékony légnyomás előállítására lett tervezve ipari környezetben. Kompakt kialakítása és csendes működése ideálissá teszi folyamatos használatra, miközben energiatakarékos megoldásokat kínál. Egyszerű kezelhetősége és karbantartása hozzájárul a termelékenység növeléséhez.A csavaregység és az IE3 elektromotor közötti erőátvitel közvetlenül, fogaskerekek nélkül történik. A ROTAR CUBE sorozat csavarkompresszorai folyamatos használatra és erős igénybevételre készültek.
Hűtőrendszer
Egy tengelyirányú ventilátor garantálja, hogy megfelelő mennyiségű levegő áramoljon át a túlméretezett hőcserélőn. A ventilátor működését az ETMII vezérlő, a sűrítőegység aktuális hőmérséklet alapján szabályozza. minden levegő és olajtömlő hőálló gumiból készült.
Megfelelő üzemi nyomás
A transzduktor pontos és állandó működést biztosít. Lehetővé teszi a vezérlőegységről történő üzemi nyomás módosítását, mindenféle mechanikus beavatkozás nélkül. Az aktuális nyomásérték és hőmérséklet mindig leolvasható a vezérlőn.
Alacsony zajszint
A CUBE kompresszor meglehetősen csendesen üzemelnek. A rendkívül hatékony hangszigetelő anyagoknak köszönhetően bármilyen munkahelyen használható.
Rendelhető kivitel:
- alaplapra szerelt kivitel
- alaplapra szerelt kivitel + hűtveszárító
- alaplapra szerelt kivitel + légtartály
- alaplapra szerelt kivitel + légtartály + hűtveszárító (270 vagy 500 literes légtartállyal)
ETMII továbbfejlesztett vezérlőegység: multifunkcionális, hátsó megvilágítású kijelzővel, alfanumerikus típusú menüvel
A főképernyő kijelzései:
- üzemi nyomás (üresjárat/terhelés)
- olajhőmérséklet
- összes üzemóraszám
- terheléses ütemórák száma
- kompresszor állapot led (készenlét, üresjárat, termelés)
- karbantartásig hátralévő órák száma
- négyfunkciós karbantartás számláló: levegőszűrő, olaj, olajszűrő, olajszeparátor
- automatikus újraindítás áramkimaradás esetén
- hűtőventilátor hőfokbeállítás
- kompresszor távindítás beállítás
- beépített fázis szekvencia relé
Az ár nem tartalmazza a szállítást és a beüzemelési költségeket.
| Műszaki adatok | |
| Motor teljesítmény | 7,5 kW 10 HP |
| Leadott levegőmennyiség | 1050 l/perc |
| Max. nyomás | 10 bar |
| Csatlakozás mérete | 1/2" |
| Zajszint | 67 dB |
| Súly a csomagolással együtt | 117 kg |
| Mérete a csomagolással együtt | 650 x 580 x 800 mm |
| Tartály nélküli kivitel. |
