Csavarkompresszor K-MAX 11-10
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | V60PJ92FNM760 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
A K-MAX 11-10 csavarkompresszor hatékony és megbízható megoldás ipari felhasználásra. Kompakt kialakítása és fejlett technológiája biztosítja a folyamatos, nagy teljesítményű légszállítást. Ideális választás olyan munkahelyek számára, ahol stabil és energiatakarékos levegőellátás szükséges. Termék cikkszáma: V60PJ92FNM760.
Nagy iparvállalatok, valamint kis- és középvállalatok sűrített levegős ellátására készült gépek. Folyamatos, erős igénybevételre vannak tervezve, alacsony üzemeltetési és karbantartási költség, egyszerű beüzemelés és használat. Olajbefecskendezésű, közvetlen meghajtású gépek. Közvetlen, fogaskerék nélküli erőátvitel. Az energiaveszteség nélküli átvitel 4%-kal hatékonyabb erőátvitelt biztosít, mint a normál ékszíjmeghajtás, ezért a berendezés szinte karbantartásmentes. A kompakt méretnek köszönhetően a gép a munkaterülethez közel beüzemelhető.
Energiamegtakarítás
A minőségi összetevők, a hatékony FS50 csavaregység és a prémium hatékonyságú IE3 elektromotor kombinációjának köszönhető az alacsony elektromos fogyasztás.
Kompakt kivitel
A kompakt kivitelnek köszönhetően a gép a munkaterülethez közel beüzemelhető.
Alacsony zajszint
A K-MAX kompresszor meglehetősen csendesen üzemelnek. A rendkívül hatékony hangszigetelő anyagoknak köszönhetően bármilyen munkahelyen használható.
Plug&Play
A csavarkompresszorok gyárilag tesztelt, beüzemelésre és azonnali használatra kész állapotba kerülnek szállításra
| Műszaki adatok | |
| Motor teljesítmény | 11 kW 15 HP |
| Leadott levegőmennyiség | 1550 l/perc |
| Max. nyomás | 10 bar |
| Csatlakozás mérete | 3/4" |
| Zajszint | 68 dB |
| Súly a csomagolással együtt | 265 kg |
| Mérete a csomagolással együtt | 1240 x 850 x 1190 mm |
| Tartály nélküli kivitel. |
