Festo kombinált szűrő-, szabályzó- és olajzóberendezés G 1/4
Price:
€243.15
+ VAT ( €308.79 )
| Availability: | Külső raktáron |
| Expected delivery: | May 20, 2026 |
| Model: | 162630 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
MSB Sorozat FRL
| Gyártói sorozat | MS |
| Csonk csatlakozó | G 1/4 |
| Leeresztő típusa | Kézi |
| Szűrési méret | 40µm |
| Belső nyomásmérő | Nyomásmérővel |
| Nyomásmérő csonkmérete | G 1/4 |
| Minimális üzemi nyomás | 1.5bar |
| Minimális külső működtetési hőmérséklet | -10°C |
| Csonk csatlakozó | menetmérete 1/4 hüvelyk |
| Csonk csatlakozó | menetszabvány G |
| Maximális üzemi nyomás | 14 bar |
| Nyomásmérő csonk menetmérete | 1/4 hüvelyk |
| Maximálisan beállítható nyomás | 12bar |
| Maximális külső működtetési hőmérséklet | +60°C |
| Nyomásmérő csonk menetszabványa | G |
| Edény anyaga | Műanyag |
| Maximális működtetési hőmérséklet | +60°C |
| Minimálisan beállítható nyomás | 0.5bar |
| Külső üzemi hőmérséklettartomány | -10 → +60°C |
| Minimális működtetési hőmérséklet | -10°C |
| Nyomásbeállítási tartomány | 0.5 → 12bar |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Youtube videos
Hasonló termékek
Article number: 162629
Külső raktáron
€243.15 + VAT
(€308.79)
Article number: 162626
Külső raktáron
€153.18 + VAT
(€194.54)
Article number: 529667
Külső raktáron
€143.71 + VAT
(€182.51)
