Festo Szűrőszabályzó MS4-LFR 40 mikron
Price:
€143.71
+ VAT ( €182.51 )
| Availability: | Külső raktáron |
| Expected delivery: | May 20, 2026 |
| Model: | 529667 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
MS-LFR Sorozat
| Gyártói sorozat | MS4-LFR |
| Csonk csatlakozó | G 1/4 |
| Leeresztő típusa | Kézi |
| Szűrési méret | 40µm |
| Nyomásmérő csonk G 1/4 | |
| Nyomásmérő csonk menetmérete | 1/4" |
| Csonk csatlakozó | menetmérete 1/4" |
| Maximális üzemi nyomás | 14 bar |
| Maximális külső működtetési hőmérséklet | +60°C |
| Minimális működtetési hőmérséklet | -10°C |
| Minimális üzemi nyomás | 0.8bar |
| Üzemi hőmérséklettartomány -10 → +60°C | |
| Minimális külső működtetési hőmérséklet | -10°C |
| Csonk csatlakozó | menetszabvány G |
| CAD-ábra | 3D-s CAD-modell |
| Edény anyaga | Polikarbonát |
| Külső üzemi hőmérséklettartomány | -10 → +60°C |
| Maximális működtetési hőmérséklet | +60°C |
| Nyomásmérő csonk menetszabványa | G |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 529675
Külső raktáron
€143.71 + VAT
(€182.51)
Article number: 529659
Külső raktáron
€143.71 + VAT
(€182.51)
Article number: 162627
Külső raktáron
€143.35 + VAT
(€182.06)
