TÖMLŐFÚVATÓ - TG-11
Price:
€25.54
+ VAT ( €32.44 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | May 19, 2026 |
| Model: | TG-11 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
| Tömlő hossza | 400 mm |
| Tizedesosztású manométer átmérője gumiburkolat nélkül | 54 mm 0-12 bar |
| Nyomástartomány | 0-12 bar |
| Levegő csatlakozása | 1/4" |
| Súly | 0,4kg |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 60 DT
Külső raktáron
€28.97 + VAT
(€36.79)
Article number: A60-3
Raktáron
€12.89 + VAT
(€16.37)
Article number: A60-1
Raktáron
€10.26 + VAT
(€13.03)
