PROFI TÖMLŐFÚVATÓ 60 G
Price:
€83.00
+ VAT ( €105.41 )
| Availability: | Külső raktáron |
| Expected delivery: | May 20, 2026 |
| Model: | 60-G |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
| Tömlő hossza | 1000 mm |
| Tizedesosztású manométer átmérője gumiburkolat nélkül | 80 mm |
| Nyomástartomány | 0-12 bar |
| Levegő csatlakozása | 1/4" |
| Súly | 0,5kg |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
