OMRON ZE-N-2G végálláskapcsoló
Price:
€55.67
€35.80
+ VAT ( €45.47 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | ZE-N-2G |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
OMRON ZE-N-2G végálláskapcsoló
| IP-besorolás Védelmi szint | IP65 |
| Maximális áramerősség | 15A |
| Maximális váltóáramú feszültség | 480V |
| Maximális egyenáramú feszültség | 250V |
| Hossz | 71.3mm |
| Szélesség | 86mm |
| Maximális működési hőmérséklet | +80°C |
| Min. működési hőmérséklet | -10°C |
| Mélység | 25.4mm |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
