Kétpólusú nyomáskapcsoló
Price:
€57.50
+ VAT ( €73.03 )
| Availability: | Külső raktáron |
| Expected delivery: | May 20, 2026 |
| Model: | 321028000 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
| Típus | NEMA |
| Áramerősség | 20 A |
| Nyomástartomány | 2-12 bar |
| Csatlakozások száma | 4 |
| Csatlakozó méret | 1/4" |
| Max. hőmérséklet | +80 oC |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 321020000
Külső raktáron
€59.30 + VAT
(€75.32)
Article number: I/321028000
Külső raktáron
€46.27 + VAT
(€58.76)
