Hárompólusú Nyomáskapcsoló Hőrelés Motorvédelemmel
Price:
€143.49
+ VAT ( €182.24 )
| Availability: | Külső raktáron |
| Expected delivery: | May 20, 2026 |
| Model: | 305144000 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
| Típus | CONDOR |
| Áramerősség 6,3-10 A | |
| Motor teljesítmény | 1 3-4 kW |
| Nyomástartomány | 4-11 bar |
| Csatlakozások száma | 1 |
| Csatlakozó méret | 3/8" |
| Max. hőmérséklet | +80 0C |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 305142000
Külső raktáron
€143.49 + VAT
(€182.24)
Article number: 305143000
Külső raktáron
€143.49 + VAT
(€182.24)
Article number: 305127000
Külső raktáron
€143.49 + VAT
(€182.24)
