Festo Szabályozó G 1/4
Price:
€87.33
+ VAT ( €110.91 )
| Availability: | Külső raktáron |
| Expected delivery: | May 20, 2026 |
| Model: | 530005 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
MS-LR Sorozat
| Csonk csatlakozó | G 1/4 |
| Minimális kiáramló nyomás | :0.5bar |
| Maximális kiáramló nyomás | 12bar |
| Maximális bemeneti nyomás | 14bar |
| Nyomásmérő csonkmérete | G 1/4 |
| Csonk csatlakozó | menetmérete 1/4" |
| Nyomásmérő csonk menetmérete | 1/4" |
| Maximális áramlás | :7500L/perc |
| Átlagos áramlási sebesség | 1700L/perc |
| Csonk csatlakozó | menetszabvány G |
| Min. működési hőmérséklet | -10°C |
| Maximális működési hőmérséklet | +60°C |
| Nyomásmérő csonk menetszabványa | G |
| Teljes magasság | 117.5mm |
| CAD-ábra | 3D-s CAD-modell |
| Teljes hossz | 40mm |
| Teljes szélesség | 57mm |
| Teljes méret | 40 x 57 x 117.5mm |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: 529993
Külső raktáron
€92.14 + VAT
(€117.02)
Article number: 159624
Külső raktáron
€78.03 + VAT
(€99.10)
Article number: 159625
Külső raktáron
€78.03 + VAT
(€99.10)
