F-LinePRO egyenes csatlakozó aluminium 63-2,1/2"
Price:
€72.84
+ VAT ( €92.50 )
| Availability: | Raktáron |
| Expected delivery: | June 26, 2026 |
| Model: | AS-63-2.1/2K |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
Egyenes csatlakozó- aluminium
Csőcsatlakozás: 25 mm
Menetes csatlakozórész: 1"
Üzemi hőmérséklet/Temperature Operating: from -20 ºC to 80 ºC
Üzemi nyomás/ Working Pressure: 16 Bar
Csőcsatlakozás: 25 mm
Menetes csatlakozórész: 1"
Üzemi hőmérséklet/Temperature Operating: from -20 ºC to 80 ºC
Üzemi nyomás/ Working Pressure: 16 Bar
| Egyenes csatlakozó- aluminium | |
| Csőcsatlakozás | 40 mm |
| Menetes csatlakozórész | 40-1,1/2" |
| Üzemi hőmérséklet/Temperature Operating | from -20 ºC to 80 ºC |
| Üzemi nyomás/ Working Pressure | 16 Bar |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
Hasonló termékek
Article number: AS-40-1.1/2K
Raktáron
€49.00 + VAT
(€62.23)
Article number: AS-25-1K
Raktáron
€18.20 + VAT
(€23.11)
Article number: PS-40-1K
Raktáron
€14.28 + VAT
(€18.14)
