1/2" LÉGKULCS
Price:
€80.07
+ VAT ( €101.69 )
| Availability: | Külső raktáron |
| Expected delivery: | May 20, 2026 |
| Model: | WFI-1070 |
| Average Rating: | Not Rated |
Description
| Fordulatszám | 7,000RPM |
| Átlagos levegőfogyasztás | 420 l/perc |
| Max nyomás | 6,3 bar |
| Max. nyomaték | 312 Nm |
| Méret | 37,5x27,5x24x5cm |
| Szerszámhossz | 180 mm |
| Súly | 2,2kg |
Reviews
There are no reviews for this product.
Write a review!
